Ar psichologo konsultacijos poroms – veiksmingos?

Šiais laikais, kai pasaulis labai skuba, kai internetas tampa kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalimi, galiausiai, kai net būdami kartu žmonės yra labai toli vienas nuo kito – bendravimas, buvimas kartu, radimas artimą sielą, kuri visada šalia – labai svarbi. Tiesa, ne viskas taip paprasta kaip atrodo, kadangi kiekvieną dieną reikia dėti pastangas, kad pavyktų išlaikyti santykius ir tada, kai mes apsileidžiame  – tenka taikytis su vienišumu.

Augantis poreikis

Vienas paprasčiausių būdų galinčių padėti išspręsti krizinį periodą yra psichologo konsultacija, kuri labai dažnai taikoma poroms. Apskritai vis daugiau žmonių kreipiasi į tokius specialistus, kadangi supranta, jog be profesionalo susitvarkyti su problemomis bus sunku. O atsiradus krizėms – svarbiausia yra bandyti, dėti pastangas, siekti tarpusavio supratimo.

Pakalbėkime apie santykius

Psichologo konsultacija reikalinga tam, kad žmonės galėtų paprasčiausiai pasikalbėti. Dažniausiai metų eigoje pokalbiai poroje tampa sudėtingi, paprasčiausiai žmogus vienas kito negirdi, o būtent specialistas ir padeda išgirsti, pasako tam tikrus komentarus, pateikia tam tikras pastabas, kurios dažniausiai matomos iš šalies. Štai todėl susitikimo metu stengiamasi prakalbinti abi puses. Jeigu kuri nors turi nuoskaudų – tai yra laikas, kai reikia jomis dalintis. Juk pasikalbėjus gali susitvarkyti visos problemos, išsispręsti visi santykiai ir tuo pačiu žmonės vėl gali būti laimingi kartu. Daugiau informacijos dėl psichologinių konsultacijų galite rasti psichoterapijos.lt.

Ar pokalbis namuose – irgi „veikia“?

Atrodo labai paprasta – ko tereikia problemos sprendimui. Tačiau ar pokalbis namuose gali veikti taip patys puikiai kaip kad ir pas specialistą? Jeigu veiktų, ar tokiu atveju nepavyktų su problemomis susitvarkyti patiems? Čia ir yra didžiausia problema. Žmonės nemoka kalbėtis, o specialistas gali padėti tai padaryti. Juolab, daugelis kartą apsilankę pas specialistą kitą kartą jau puikiai žino – kaip savo problemas spręsti. Tačiau tas vienas kartas – tikrai labai naudingas.

Darbas namuose – taip pat svarbus

Nors didžiausią darbą atlieka specialistas, tačiau reikia nepamiršti, kad kiekviena pora taip pat turi dirbti ir namuose, kadangi be nori ir tuo pačiu be pastangų nepavyks pasiekti ir gero rezultato. Ką daryti? Paprasčiausiai siūlome kuo daugiau kalbėtis ir bandyti suprasti – kuriuo metu santykiai tapo nebe tokie geri ir kuriuo metu nebepavyko susitvarkyti su problemomis. Taip pat atminkite, kad nuo santykių krizės neapsaugotas nei vienas. Juk visiškai natūralu, kad ilgus metus būdami su tuo pačiu žmogumi – mes galime nuo jo pavargti. Leiskite sau pailsėti, tačiau atsiminkite, kodėl šis žmogus Jums yra toks svarbus.

Kaip rasti gerą specialistą?

Jeigu jums reikalinga psichologo konsultacija – tokiu atveju siūlome skaityti komentarus, įvertinti skirtingus pasiūlymus, palyginti juos ir galiausiai rasti tokį profesionalą, kurio pagalba Jums bus tikrai naudinga ir kurtis padės išspręsti poroje kilusius nesklandumus.

Komentuoti